top of page

12's Teams

Tina Magill.jpg

Tina Magill

Head Coach

12 Regional Magill Tournaments

3/2/24       Eastside Athletics - Canal Winchester

3/23/24     Southeastern High School - Chillicothe

3/30/24     Sports Express - Mason

4/6-7/24    The Root - Gallipolis

4/21/24     Regionals - Columbus

Player Name
Player #
School
Gauge Romans
Southeastern
Paisley Beeler
1
Southeastern
Kara Spetnagel
2
Unioto
Emma Spetnagel
3
Unioto
Natalie Leist
4
Huntington
Zacary Stevens
6
Wellston
Sydney Reynolds
7
Jackson
Adelyn Grigsby
8
Adena
Aliva Book
9
Unioto

Team fully confirmed!

Team fully confirmed!

Jill Coy.png

12 Regional Coy Tournaments

3/23/24     Southeastern High School - Chillicothe

3/30/24     Sports Express - Mason

4/6-7/24    The Root - Gallipolis

4/14/24     Gahanna Sports Factory - Gahanna

4/21/24     Regionals - Columbus

Jill Coy

Head Coach

Player Name
Player #
School
Lydia Coy
10
Unioto
Aubrey Benner
11
Paint Valley
Isabella Welch
12
Unioto
Jadynn Meddock
13
Huntington
Edyen Oyer
14
Jackson
Halleigh McGraw
15
Miami Trace
Adalyn Franics
16
Southeastern
Lilly McMurray
17
Unioto
Maddie Wiseman
18
Southeastern

Team fully confirmed!

Amber Lewis_edited.jpg

Amber Lewis

Head Coach

12 Regional Lewis Tournaments

3/16/24     Queen City Sports Complex - West Chester

3/23/24     Southeastern High School - Chillicothe

4/6-7/24    The Root - Gallipolis

4/14/24     Gahanna Sports Factory - Gahanna

4/21/24     Regionals - Columbus

 

Player Name
Player #
School
Mallory Sheets
19
Unioto
Cabella Gatewood
20
Logan Elm
Adrianna Hitchens
21
Unioto
Colton Thompson
22
Southeastern
McKinley Borland
23
Unioto
Jaiden McGraw
24
Paint Valley
Tifany George
25
Chillicothe
Frankie Helsel
26
Fayette Christian
Aubrey Marks
27
Chillicothe

Team fully confirmed!

Megan Cottrill_edited_edited.jpg

Megan Cottrill

Head Coach

12 Regional Cottrill Tournaments

3/16/24     Queen City Sports Complex - West Chester

3/23/24     Southeastern High School - Chillicothe

4/6-7/24    The Root - Gallipolis

4/14/24     Gahanna Sports Factory - Gahanna

4/21/24     Regionals - Columbus

 

Player Name
Player #
School
Sophie Eyre
1
Huntington
Amelia Davis
28
Unioto
Paisley Paige
29
Unioto
Aliena Fredrickson
31
Huntington
Kinsley Roderer
33
Sabina Ele.
Dalani Johnston
34
Logan Elm
Maci Eyre
35
Huntington
Zoe Conley
40
Paint Valley

Team fully confirmed!

bottom of page